Skontaktuj się ze specjalistą:

Usuwamy szkodniki

Zwalczanie szkodników

Zwalczanie szkodników może być bardzo trudne i żmudne, a w najgorszym przypadku zakończyć się powrotem szkodników od pomieszczenia, w którym staraliśmy się je skutecznie wytępić. Dlatego walkę ze szkodnikami najlepiej pozostawić specjalistom, którzy w ramach działań z zakresu Pest Control zapewniają nie tylko eliminację problemu, ale również czuwają nad tym, żeby szkodniki tj. owady lub gryzonie – nie powróciły na wcześniejsze żerowiska stając się niepożądanymi gośćmi w naszych domach, zakładach pracy czy przestrzeniach do nich przyległych.

Pest Control – Monitoring i Zwalczanie Szkodników

Pest Control to zespół działań, których celem jest zwalczanie owadów i innych szkodników oraz regulowanie, kontrolowanie i stałe monitorowanie ich liczebności w sposób uniemożliwiający ich dalsze namnażanie się na kontrolowanym obszarze. W zależności do szkodników nękających kontrolowany obszar działania Pest Control mogą obejmować dezynsekcję (tj. zwalczanie owadów), deakaryzację (tj. zwalczanie roztoczy) oraz deratyzację (tj. zwalczanie gryzoni). Na potrzeby działań Pest Control szkodnikiem nazywamy wszystkie zwierzęta, które mają negatywny wpływ na działalność człowieka lub jego zdrowie. Oznacza to, iż usługa Pest Control może obejmować zarówno zwalczanie pluskiew, jak i zwalczanie legionelli.

Skuteczne zwalczanie szkodników i owadów – systemy ochrony przed szkodnikami Śląsk

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji pomieszczeń i przestrzeni otwartych. W ramach oferowanych działań zapewniamy monitoring i zwalczanie szkodników. W swojej pracy wykorzystujemy systemy ochrony przed szkodnikami, zwalczamy szkodniki biegające i latające, a także szkodliwe dla zdrowia bakterii i roztoczy.

W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta oferujemy kompleksowe działania z zakresu Pest Control (stały monitoring i zwalczanie szkodników, aż do skutecznego rozwiązania problemu), bądź wykonanie pojedynczych oprysków danego pomieszczenia/obszaru. Nasza firma mieści się w Nieborowicach. W raz z jej prężnym rozwojem powstał oddział Katowice, dzięki czemu zasięgiem usług możemy objąć cały Śląsk. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami. Na potrzeby Urzędów Miejskich wykonujemy opryski przeciw komarom i kleszczom w lokalnych parkach i skwerach zielonych. Wykorzystywane przez nas systemy ochrony przed szkodnikami w obrębie terenów zielonych są skuteczne, a zarazem bezpieczne dla ludzi.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Monitoring i zwalczanie szkodników to nasza specjalność, niezależnie do rodzaju i gatunku nękającego Państwa szkodnika!

NASZE USŁUGI WYKONUJEMY NA TERENIE POLSKI CENTRALNEJ I POŁUDNIOWEJ ORAZ NA TERENIE CZECH I SŁOWACJI

Zadzwoń lub napisz

konsultanci ds. obsługi klienta:
kom.: 600 987 527
kom.: 663 402 596
e-mail: biuro@gzddd.pl
logo pionowo
50lat
Copyright 2024 GZDDD.pl / Polityka prywatności / Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Działamy głównie na terenie Polski południowej i centralnej. Usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, monitoring DDD wykonujemy w miastach takich jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Racibórz, Żory, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała i innych należących do aglomeracji śląskiej, Częstochowa, Kraków i miasta Małopolski, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i cały Dolny Śląsk, Opole, Łódź, Piotrków Trybunalski i okolice, Poznań, Kalisz i inne miasta Wielkopolski, Kielce, Radom, Rzeszów, Tarnów.